Úvod Čo je voda
z vodovodu?
Prečo piť vodu
z vodovodu?
Vieš že ... Súťaž
2009/2010
Stiahni si
do mobilu
Zaujímavé :) TV Spot Obrázky Chceš sa
niečo opýtať?
Klub priateľov
vody z vodovodu
Foto
SÚŤAŽ

Untitled Document
Súťaž pre Teba

Fotosúťaž: Voda - môj priateľ o úžasné notebooky
Asociácia vodárenských spoločností pre Vás žiaci ZŠ pripravila rámci kampane, Pijem zdravú vodu, nápoj vodovodu súťaž o špičkové notebooky. Verím, že sa do nej zapojí veľa šikovných fotografov ale i veľa kamarátov, ktorí dajú svoj hlas fotke, ktorá sa im zapáči.

Neváhaj, pošli fotku alebo len hlasuj a si v hre o špičkové notebooky Toshiba Satellite a všetci tvoji spolužiaci s tebou získajú krásne darčeky! Ale pozor, posielať môžeš len 1 vlastnú fotku (tvoj fotopríspevok) na tému Voda – môj priateľ a len raz môžeš dať hlas súťažnej fotke!

O aké notebooky hráme?

Procesor Intel® Pentium® P6200, taktovací kmitočet počítača: 2.13 GHz, Predná strana zbernice: 1,066 MHz, vyrovnávacia pamäť 3. úrovne: 3 MB Operačný systém: Windows® 7 Home Premium (64-bitová verzia) (predinštalovaný, pomôcka Toshiba-HDD Recovery), Pamäť:4,096 (2,048 + 2,048) MB, maximálne rozšírenie: 8,192 MB, technológia: DDR3 RAM (800 MHz), Pevný disk: 500 GB, 5400rpm, Optická mechanika: Jednotka DVD Super Multi (Double Layer), Displej: 39.6cm (15.6 "), Displej Toshiba TruBrite® HD TFT s vysokým jasom a s podsvietením LED, pomer strán 16 : 9, vnútorné rozlíšenie: 1 366 x 768, Grafická karta: ATI Mobility Radeon™ HD 5470 s podporou technológie HyperMemory™, množstvo pamäte: 512 MB vyhradenej pamäte VRAM. Dostupnú grafickú pamäť je možné rozšíriť prostredníctvom systémovej pamäte pomocou technológie HyperMemory™: až 2 233 MB so 4 GB nainštalovanej systémovej pamäte a až 3 571 MB s 8 GB systémovej pamäte (s predinštalovaným 64-bitovým operačným systémom). typ pamäte: DDR3 Video RAM (resp. kombinácia pamäte Video RAM a systémovej pamäte) pripojená zbernica: PCI Express® Rozhrania: 1 x DC-in, 1 x externý monitor, 1 x RJ-45 , 1 x externý mikrofón, 1 x slúchadlá (stereo), 2 x USB 2.0, 1 x integrovaná webová kamera VGA so vstavaným mikrofónom, 1 x Čítačka pre viaceré typy kariet (supports SD™ Card up to 2 GB, miniSD™/microSD™ Card with adapter up to 2 GB, SDHC™ Card up to 32 GB, SDXC™ Card up to 2 TB and MultiMedia Card™ up to 2 GB), Rozšírenie: 2 x pamäťové zásuvky, obidve použité, Wi-Fi: 802.11b/g /n

Čo získa každý môj spolužiak a ja navyše?

Štatút súťaže:
Súťaž Asociácie vodárenských spoločností: Pijem zdravú vodu, nápoj z vodovodu je určená výhradne deťom základných škôl na Slovensku.

Podmienky súťaže:
Súťaž prebieha od jej vyhlásenia na web stránke www.pijemzdravuvodu.sk a jej uzávierka je 22. 6. 2011 do 12. hod.
Do súťaže budú zapojení detskí súťažiaci (žiaci ZŠ), ktorí pravdivo vyplnia dotazník na web stránke www.pijemzdravuvodu.sk a zašlú podľa pokynov vlastnú originálnu súťažnú fotografiu na námet Voda – môj priateľ. Súťažiaci môžu do súťaže zasielať len fotografie, na ktoré majú autorské práva, t.j. ktoré sú ich výtvorom. Jeden súťažiaci vstupuje do súťaže iba s 1 fotopríspevkom.
Do súťaže o ceny budú zaradené deti ZŠ, ktoré vyplnia pravdivo údaje v dotazníku na webe www.pijemzdravuvodu.sk a dajú svoj hlas vybranému súťažnému príspevku – fotografii. Každý hlasujúci má právo dať 1 hlas a môže hlasovať v súťaži iba raz.
Účastníci s neúplne vyplnenými dotazníkmi nebudú zaradení do súťaže.
Ceny a systém oceňovania súťaže:
Ocenených bude na konci súťaže 9 víťazov podľa nasledovnej štruktúry:
- 3 notebooky a balíčky reklamných predmetov pre celú triedu vyhrávajú autori fotiek, ktorých určí hlasovanie na web stránke (1. – 3. miesto)
- 3 notebooky a balíčky reklamných predmetov pre celú triedu vyhrávajú autori fotiek, ktorých vyberie odborná porota zložená zo zástupcov AVS, grafikov a médií. Vyberá sa z ostatných prác, mimo víťazov hlasovania na webe. Porotu zvolí AVS ako vyhlasovateľ súťaže.
- 3 notebooky a balíčky reklamných predmetov pre celú triedu vyhrávajú deti, ktoré sa zapojili do súťaže hlasovaním o najlepšiu fotku, a to na základe žrebovania zástupcom AVS dňa 23. 6. 2011.

Súťažiaci súhlasia s použitím vlastných fotografií na reklamné a propagačné účely organizátorom súťaže, súhlasia s ich bezplatným používaním a šírením na webe, v printových či elektronických médiách, na reklamných materiáloch, a to časovo a geograficky neobmedzene. Zároveň pravdivo prehlasujú, že ich zákonní zástupcovia súhlasia s ich účasťou v súťaži a s podmienkami súťaže. Súhlas s podmienkami súťaže potvrdí účastník v dotazníku, bez neho sa nemôže zúčastniť súťaže.
Víťazi budú zverejnení na web stránke www.pijemzdravuvodu.sk, kde bude samotná súťaž aj prebiehať.
Ceny nie sú právne vymáhateľné. Organizátor súťaže má právo odstrániť zo súťaže fotopríspevky, ktoré nie sú v súlade s etickými normami (napr. sa preukáže, že hlasovanie za nich je zmanipulované a iné), prípadne budú uznané za produktovo antipropagačné, resp. ak budú pôsobiť proti obchodným či strategickým záujmom vyhlasovateľa.AVS 2011 Všetky práva vyhradené